avast! Free Antivirus

Avast Antivirüs Mac Versiyonu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 62.5 MB
  • Sürüm 2012
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AVAST Software
avast! Free Antivirus, Windows için ürettiği antivirüs yazılımdan sonra Mac versiyonu ile karşınızda. Sisteminizi zararlı yazılımlar ile virüslerden koruyan Avast' ın bu versiyonunda 3 ayrı koruma kalkanı ile güçlendirilmiştir.
avast! Free Antivirus, Windows için ürettiği antivirüs yazılımdan sonra Mac versiyonu ile karşınızda. Sisteminizi zararlı yazılımlar ile virüslerden koruyan Avast' ın bu versiyonunda 3 ayrı koruma kalkanı ile güçlendirilmiştir. Web kalkanı, Mail kalkanı ve Dosya kalkanı. 

Web kalkanı internette gezinirken ziyaret ettiğiniz web sayfalarını, indirdiğiniz dosyaları ve java scriptleri kontrol eder. Ayrıca IPv6 bağlantılarını desteklediği gibi internet bağlantınızın yavaşlamasını engeller.

Mail kalkanı ile aldığınız ve gönderdiğiniz bütün e-postaları kontrol ederek malware saldırılarına karşı tarama yaparak sisteminizi koruma altına alır. Ayrıca bu kalkan proxy mail sunucusu olarak da faaliyet gösterir. 

Dosya kalkanı sayesinde açılan tüm dosyaları gerçek zamanlı tarayarak herhangi bir zararlı yazılımın sisteminize bulaşmasına engel olur. Taranmasını istemediğiniz dosyaları yazılım içerisinde bulunan bölümde listeye ekleyerek taramayı engelleyebilirsiniz.
avast! Free Antivirus indir